Konferencja

Edukujemy z zakresu inwestowania w wierzytelności hipoteczne

II Edycja

II Konferencja Inwestowania w Wierzytelności Hipoteczne

Dowiesz się jak zarabiają na wierzytelnościach praktycy, a eksperci opowiedzą o usprawnieniu i przyśpieszeniu inwestycji.

80% absolwentów naszych konferencji i warsztatów  już zarabia na inwestowaniu w wierzytelności hipoteczne.

Ewelina podwoiła zainwestowane 80 tyś zł w 4 miesiące.

Opis wydarzenia

Konferencja Inwestorów w wierzytelności hipoteczne to największe w Polsce spotkanie inwestorów indywidualnych z ekspertami tego rynku oraz inwestorami instytucjonalnymi.
Poza solidną dawką wiedzy na temat inwestowania, konferencja dostarcza także wiele możliwości do nawiązania kontaktów prywatnych i biznesowych. Sukces poprzedniej edycji Konferencji wskazał na spore zainteresowanie inwestowaniem w wierzytelności hipoteczne i zapotrzebowanie na pogłębianie wiedzy w tym zakresie.
Zapraszamy do zdobywania praktycznej i aktualnej wiedzy dzięki uczestnictwu w Konferencji i nawiązanym tam kontaktom oraz nawiązaniu kontaktów z najlepszymi profesjonalistami na rynku.

Odtwórz wideo

Agenda

Rejestracja uczestników wydarzenia.

Otwarcie konferencji - Marek Wiśniowski

Moje doświadczenia z inwestowania w wierzytelności
Marek Wiśniowski

Zabezpieczenie hipoteczne wierzytelności w księdze wieczystej
Piotr Szczekała – referendarz wydziału Ksiąg Wieczystych, sędzia, wykładowca akademicki.

 Czy bezpieczne jest nabywanie wierzytelności po kredytach walutowych – Marta Serwińska i Paweł Wawrzyniak

Jak wyliczyć rentowność wierzytelności hipotecznej a jak wyliczyć jej rzeczywistą wartość
Paulina Podgórska - Pawełka – komorniczka, specjalistka procesów due dilligence i windykacji polubownej.

Wierzytelności zabezpieczone hipotecznie - metody sprzedaży
Paweł Piotrowski - odpowiedzialny za modele sprzedaży, planowanie strategiczne oraz realizację działań operacyjnych.

Wycena nieruchomości obciążonej hipoteką.
Dariusz Książak - rzeczoznawca majątkowy funduszy sekurytazycyjnych.

Tradycją naszych eventów z wierzytelności hipotecznych są prezentacje osób, które zarabiają na takich inwestycjach.

Kilkuset naszych absolwentów zarobiło już dyskontując wierzytelności hipoteczne.

Kilkoro z nich podzieli się z Wami swoimi doświadczeniami i sukcesami ale także problemami na które natrafili w zarabianiu.

Udało się także zaprosić osoby spoza naszych akcji edukacyjnych które realizują własną drogę i opowiedzą o swoich metodach znajdowania i kupowania.

Wszyscy będą gotowi opowiedzieć i doradzić – co robić a czego unikać przy inwestycjach w wierzytelności hipoteczne.

Wystąpią:

Łukasz Czajkowski i Adrian Czech

Grzegorz Duliasz

Krzysztof Kędryna

Hubert Kobarski

Jerzy Sempowicz i Łukasz Łuczyński

Katarzyna Sieczko

Prelegenci

Marek wiśniowski

ekspert ds. wierzytelności hipotecznych

Dariusz Księżak

rzeczoznawca majątkowy funduszy sekurytazycyjnych. Z rynkiem nieruchomości związany od roku 1999, gdy rozpoczął pracę w Starostwie Powiatu Warszawskiego, gdzie objął stanowisko kierownika referatu taksacji i opłat. W latach 2004 -2008 pracował na stanowisku dyrektora departamentu ds. ustalania bankowo-hipotecznej wartości nieruchomości w Hypovereinsbanku a następnie w BPH Banku Hipotecznym. W 2008 r. założył i do dziś rozwija firmę Emmerson Evaluation,sprawując od dnia powstania spółki funkcję prezesa, odpowiedzialny za rekrutację i szkolenie wiodących pracowników spółki, pozyskanie kontraktów z kluczowymi klientami, organizację oddziałów spółki, wdrożenie procedur wewnętrznych, w tym procedur wyceny nieruchomości, budowanie relacji z kluczowymi klientami, wdrażanie procedur i regulacji wewnętrznych w spółce, kontrola funkcjonalna, nadzorowanie pracy oddziałów spółki.

Paulina Podgórska - Pawełka

komorniczka, specjalistka procesów due dilligence i windykacji polubownej. Prawnik z ponad 20 letnim doświadczeniem w egzekucji w tym 13 letnim we własnej kancelarii komorniczej. Jako wieloletni praktyk poznała szczegółowo każdą stronę egzekucji. Jako przedsiębiorca wie jak ważne jest bezpieczne inwestowanie pieniędzy. Pracowała w jednej z największych korporacji prawniczych w Polsce jako specjalista procesów due dilligence oraz współpracowała z korporacjami windykacyjnymi jako trener windykacji polubownej. Obecnie zajmuje się konsultingiem dla inwestorów w wierzytelności hipoteczne oraz nabywców nieruchomości egzekucyjnych.

Paweł Piotrowski

odpowiedzialny za modele sprzedaży, planowanie strategiczne oraz realizację działań operacyjnych. Od ponad dekady jest związany z różnymi modelami sprzedaży, a od 2015 roku angażuje się w szerszy rozwój przedsiębiorstw i jest odpowiedzialny za planowanie strategiczne oraz realizację działań operacyjnych. Uczestniczył we wprowadzaniu nowych projektów Fintech na rynek Polski. Zdobył tytuł magistra na Warszawskim AWFie oraz Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego.

Marta Serwińska

aplikant radcowski, Kierownik działu ochrony klienta rynku finansowego w sporach sądowych i upadłości konsumenckiej. Aplikant radcowski. Zgłębia w szczególności zagadnienia nadmiernego zadłużenia i zawyżonych kosztów pozaodsetkowych kredytu konsumenckiego. Koncentruje się również na wymogach prawa bankowego odnośnie bankowego tytułu egzekucyjnego oraz prawidłowego procesu wypowiedzenia i restrukturyzacji kredytu/pożyczki.

Piotr Szczekała

referendarz wydziału Ksiąg Wieczystych, sędzia, wykładowca akademicki. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej, ukończył aplikację sądową w okręgu Sądu Okręgowego w Lublinie pozytywnie zdając egzamin sędziowski. Orzekał w Wydziale Ksiąg Wieczystych, obecnie orzeka w Wydziale Gospodarczym - Krajowy Rejestr Sądowy.Wieloletni wykładowca na studiach licencjackich, magisterskich oraz podyplomowych Lubelskiej Akademii WSEI w Lublinie na kierunkach Zarządzanie nieruchomościami, Wycena nieruchomości, Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Trener i wykładowca na szkoleniach z zakresu ksiąg wieczystych. Specjalizuje się w prawie cywilnym, w szczególności w prawie nieruchomości oraz w gospodarce nieruchomościami.

Paweł Wawrzyniak

Aplikant radcowski. Prawnik w dziale kredytów waloryzowanych walutami obcymi. Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji oraz student doradztwa podatkowego na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Specjalista do spraw mediacji i ugód z bankami.

Szczegóły:
Udostępnij:

Powiadomimy Cię
o rozpoczęciu sprzedaży biletów

Wpisz dane kontaktowe